Wuwejův zápisník

Recyčlánky duben 2016

01.05.2017 23:29, Wu | recyčlánky | komentáře -

Před rokem jsem se svěřil s ambivalentními pocity ohledně prodeje zralého ovoce. Pokračoval jsem s archivací z twitteru, jednak třetím výběrem fotek zvířat, jednak výběrem tweetů z dubna až května 2015.

Dominovaly samozřejmě knihy. Putování za Kelty na Chrudimsku je stručný úvod do keltské kultury vhodný pro děti a mládež.
Výbor textů Krajina a revoluce by měl přinést nový pohled na vývoj krajiny a je vhodný pro… to nevím, ale vím, pro koho vhodný není (pro mě).
Umění jako terapie od Alaina de Bottona a Johna Armstronga je opět skvělé – hledání smyslu a využití umění pro život.
Také etymologické pátrání po původu slov Zákulisí slov podruhé se mi líbilo.
Na Fišmeisterův výběr ze starších básní Od agamy po Zuzanu jsem si musel trochu zvykat, zato Mytologie zahrádkářské kolonie Václava Vokolka a Richarda Čermáka, byla bomba už od první stránky. Fascinující kombinace mytologie a každodenního zahrádkářského pachtění; znovuprožívání a zpřítomňování mýtů.

Závěrem tradičně tvorba – SV pojmenovala vílu z titulního obrázku blogu a tak jsme o ní společně vytvořili článek. Zaarchivoval jsem si už třinácté pokračování fotohaiku a jiných básní a také ukázal kresby pastelkou a uhlem z roku 2003.

12345
1493674140000

Hodnocení hvězdičkami používá jako prevenci
opakovaného kliknutí anonymní cookie.
Pokud s tím nesouhlasíte, neklikejte.
Další podrobnosti k cookies zde.

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online