Wuwejův zápisník

Recyčlánky prosinec 2015

30.12.2016 08:00, Wu | recyčlánky | komentáře -

Před rokem jsem trochu zabloudil do architektury – představil jsem vám nájemní domy ve Sladkovského ulici v Pardubicích a přečetl (spíše prohlédl) si k tomu nádhernou publikaci o Organické architektuře.

Zauvažoval jsem nad tím, proč otravné knihy nečíst do konce – a svým rozhodnutím se řídil u knihy Paula Valéryho Pan Teste.

Další oblast bylo léčení – Psychoenergetika Jaromíra Kozáka je maniakální směs nejrůznějších zdrojů a informací, Hnízdilův výbor fejetonů a článků Mým marodům fascinuje účinností psychosomatiky a kniha Jarmily Klímové a Michaely Fialové Proč a jak psychosomatika funguje představuje ucelený systém, vysvětlující psychosomatiku jako celek, byť mírně esoterickým způsobem.

Ukázal jsem dvě série fototweetů – Řeka a její proměny 1 a Zvířecí fotoarchiv 1-, a nad knihou Michaela Jordana Krása stromů obdivoval, jak vypadá dobře vyfocený strom.

Zveřejnil jsem deváté pokračování fotohaiku a jiných básní a také ze všech básniček týkajících se výroby slivovice sestavil článek Duch švestek aneb Špirituální verše. Nádavkem jsem se prokousal Teorií verše (a že to nebylo jednoduché čtení!).

Na závěr archivní kresby pastelkou z roku 2001 a k tomu kresba Symbol.

12345
1483081200000

Hodnocení hvězdičkami používá jako prevenci
opakovaného kliknutí anonymní cookie.
Pokud s tím nesouhlasíte, neklikejte.
Další podrobnosti k cookies zde.

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online