Wuwejův zápisník

Recyčlánky červenec 2011

31.07.2012 00:24, Wu | recyčlánky | komentáře -

Před rokem jsem zabrousil do příkazového řádku linuxu a popsal pár užitečných parametrů pro příkaz grep. Povedlo se mi vyfotit, kde ve skutečnosti končí duha a ukázal jsem vám svůj dětský výtvor - lihový kahan z lahvičky od inkoustu.

Opět jsem si posteskl nad množstvím rozečtených knih, jak to vypadá po dvanácti měsících se můžete podívat do článku (přečtené knihy jsem předělal na odkazy na recenzi, většina zbývajících je přečtená také, jen na zveřejnění textu ještě nepřišel čas).

Velmi mě pobavila kniha, sestavená z výroků Halpernova otce Kecy mýho fotra. Třetí díl série JFK, Meč a Tomahawk od Miroslava Žambocha bylo strhující čtení o konfrontaci Vikingů, indiánů a ... moderních technologie. Urbanův Boletus arcanus je originální, dalo by se říct „houbařský“, román, ale tak propracovaný a působivý jako jiná jeho díla není. Lenka Civade napsala knihu Provence jako sen, v níž popisuje svoje trampoty při rekonstrukci zámku a zároveň nás seznamuje s kulturou, životem na venkově nebo jeho historií. Čtyřverší o duchovním životě Milana Calábka, Satori ve Zlámané Lhotě, jsou trefná a jdou k věci, ví o čem mluví.

Kresb a na konec - Válka (Smrt).

12345
1343687040000

Hodnocení hvězdičkami používá jako prevenci
opakovaného kliknutí anonymní cookie.
Pokud s tím nesouhlasíte, neklikejte.
Další podrobnosti k cookies zde.

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online