Wuwejův zápisník

Recyčlánky říjen 2016

30.10.2017 21:18, Wu | recyčlánky | komentáře -

Před rokem jsem psal o skrytém noži Cardsharp, který se maskuje do velikosti – poněkud obtloustlé – platební karty. Na počítači jsem si hrál s instalací linuxového antiviru ClamAV.

Do blogu jsem si zaarchivoval zajímavé tweety z ledna až dubna 2016 a také výběr fotek zelených vetřelců!

Velmi zajímavé čtení, a to i přesto že nejsem letecký fanda, byly Paměti starého práškaře 1 Jana Juračky. Podobně mě zaujaly Holcové Babky na divoko, příběh o neorganizované cestě dvou kamarádek a jejich matek (70+) na Krétu. Zdaleka nejzábavnější byl ovšem Terry Pratchett s Pyramidami; spousta humoru a nesčetně odkazů na historii, vědu, magii.

Z umění jsem narazil v Levných knihách na Fantasy umění současnosti, luxusní obrazovou publikaci, ta opravdu stojí za pozornost. Podobně Generátor prchavých okamžiků, v němž jsou trefně kombinované básně Marka Nawratha a ilustrace Radka Petříka. A četl jsem ještě soubor haiku Romana Darmošlapa Szpuka Kámen v botě.

Na závěr něco z mé tvorby – dvě fotobásně o nočním městě a dvojkresba Madona a démoni. Ta celkem pěkně demonstruje, jak to může skončit, pokud se snažíme nějakou stránku osobnosti popřít a vytěsnit.

12345
1509394680000

Hodnocení hvězdičkami používá jako prevenci
opakovaného kliknutí anonymní cookie.
Pokud s tím nesouhlasíte, neklikejte.
Další podrobnosti k cookies zde.

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online