Wuwejův zápisník

Hokejový analfabet se dívá na přímý přenos

08.04.2007 08:40, Wu | deník | média | komentáře -

Stalo se to takhle: znaven a psychicky vyčerpán po pracovním dni jsem ležel u televize a právě se dodíval na dílo přiměřené úrovně (Chůva k pohledání). Pro přesun k počítači nebylo sil, ale dálkové ovládání leželo na dosah ruky, takže jsem se ho chopil a přepnul na svoje oblíbené ČT2.

Místo očekávaného aerobiku - na ten se dá taky vleže koukat docela dobře - tam byl hokej. Inu, proč to nezkusit, říkám si, a hledám puk. Marně; na ploše nebyl letící kotouč přes nápisy vůbec vidět. Ať žije reklama (pixy k tématu).

Puk jsem tedy vzdal a raději se pokoušel zjistit stav utkání. Propátral jsem celou obrazovku, jestli někde nebude nějaká informace, ale nic. Teprve po chvíli problikl nápis, že hrají Pardubice (1) se Spartou (3) a ve zmenšené podobě se usídlil v pravém horním rohu.

Myšlenku, že vlastně nevím, jestli to jsou inkasované nebo vstřelené góly, jsem přeskočil a začal se zajímat kdo je kdo. Pochopte, barvy dresů neznám, takže jsem se musel spolehnout na nápisy; vždycky když zabrali nějakého hokejistu zblízka, četl jsem jeden za druhým. A že jich bylo! A žádný z nich ani Sparta, ani Pardubice.

Podle toho, co jsem viděl na zádech hokejistů, hrál Sencor proti Siemensu!

12345
1176014400000

Hodnocení hvězdičkami používá jako prevenci
opakovaného kliknutí anonymní cookie.
Pokud s tím nesouhlasíte, neklikejte.
Další podrobnosti k cookies zde.

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online