Wuwejův zápisník

Hokejový analfabet se dívá na přímý přenos

08.04.2007 08:40, Wu | deník | média | komentáře -

Stalo se to takhle: znaven a psychicky vyčerpán po pracovním dni jsem ležel u televize a právě se dodíval na dílo přiměřené úrovně (Chůva k pohledání). Pro přesun k počítači nebylo sil, ale dálkové ovládání leželo na dosah ruky, takže jsem se ho chopil a přepnul na svoje oblíbené ČT2.

Místo očekávaného aerobiku - na ten se dá taky vleže koukat docela dobře - tam byl hokej. Inu, proč to nezkusit, říkám si, a hledám puk. Marně; na ploše nebyl letící kotouč přes nápisy vůbec vidět. Ať žije reklama (pixy k tématu).

Puk jsem tedy vzdal a raději se pokoušel zjistit stav utkání. Propátral jsem celou obrazovku, jestli někde nebude nějaká informace, ale nic. Teprve po chvíli problikl nápis, že hrají Pardubice (1) se Spartou (3) a ve zmenšené podobě se usídlil v pravém horním rohu.

Myšlenku, že vlastně nevím, jestli to jsou inkasované nebo vstřelené góly, jsem přeskočil a začal se zajímat kdo je kdo. Pochopte, barvy dresů neznám, takže jsem se musel spolehnout na nápisy; vždycky když zabrali nějakého hokejistu zblízka, četl jsem jeden za druhým. A že jich bylo! A žádný z nich ani Sparta, ani Pardubice.

Podle toho, co jsem viděl na zádech hokejistů, hrál Sencor proti Siemensu!

12345
1176014400000

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online