Wuwejův zápisník

Jak si píšu s časopisem ReGeNeRaCe

22.05.2006 20:32, Wu | média | komentáře -

Pravidelně si píšu s časopisem ReGeNeRaCe, dlouhá léta ho mám předplacený a jednou za čas mám nějakou nejasnost. Tak sednu a napíšu do redakce otázku. Já si s nimi píšu, ale oni se mnou nikoliv, takže tím to skončí. Komunikace poněkud jednostranná. Ocenil bych jakoukoliv odpověď, i "Do toho ti nic není!", ale takhle, to je těžká polemika :).

Chápu, že moje dotazy jsou poněkud na tělo, ale nemyslím, že přesahují meze slušnosti, proto mě jejich ignorace překvapuje. I když, zase ne tak moc - před pár lety se dost narychlo změnilo vedení i ladění časopisu. Je teď takový ... průbojnější. Psal jsem na to téma i úvahu v magazínu Jitřní země.

Rozhodl jsem se s vámi podělit o některé otázky směřované k redakci:

7.11.2004 14:52
Preji pekny den,
jako dlouholety ctenar ReGeNeRaCe jsem si nemohl nevsimnout postupneho prorustani s nakladatelstvim Eminent. Knizni nabidky, reflexe na vydavane knihy, spoluprace s vydavanymi autory a mnoho dalsiho. Nijak si netroufam komentovat jestli je to dobre nebo spatne, rad se dozvidam o nove vydavanych knihach a nabidka Eminentu je vynikajici. Pouze by me zajimalo - neni-li to tajne - zda se jedna o inzerci, nadstandardni spolupraci, nebo o majetkove vztahy.
dekuji,
s pozdravem

nebo

2.5.2006 19:56
Vážená ReGeNeRaCe,
jako předplatitel jsem právě dostal nové, květnové číslo s novou grafickou podobou a chci se zeptat, zda jste při jejím zavádění uvažovali o možnosti, že si někdo nechává svázat časopis knižní vazbou. Ta totiž jaksi při novém rozměru obálky v polovině ročníku nepřichází v úvahu.
A pokud jste o ní uvažovali, co vás vedlo k takovému rozhodnutí?
Děkuji
s pozdravem

No řekněte, je to tak hrozné, aby se to muselo ignorovat?

12345
1148322720000

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online