Wuwejův zápisník

Elias Canetti: Zaslepení

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2019-08-08 22:20:12
Dobrý den, samozřejmě, pamatuju. A ani nevím, jak se mi Váš blog vytratil ze čtečky - hned si ho zase přidám.
Díky za komentář k Zaslepení, třeba se k němu za pár let zase vrátím.

A ty další knihy - rozhodně číst nebudu :). Mám dost svého stresu, ještě abych si přidělával další četbou...
Jana "Hančí" Turecká
2019-08-08 19:10:27
Dobrý den. Snad si na mě ještě pamatujete......Jsem ráda, že jsem se k Vám čirou náhodou dostala a moc děkuji za odkaz na zajímavý text o vzniku knihy. - Právě ji čtu. Je to čtení náročné, ale moc se mně líbí. Jsem zatím cca v jedné třetině. Potřebovala jsem změnu - před tím jsem četla Nebe, na němž nesvítily hvězdy a Nabarvené ptáče - píši o nich na blogu. Z obou knih jsem byla naprosto vyšinutá, i když jsem o holocaustu a problému pronásledování Židů přečetla hodně knih. Možná na moje momentální pocity má vliv i můj věk..... Každopádně se mně Zaslepení líbí - připomíná mně to trochu abstraktní obraz nebo hudbu atp. - Srdečně Vás zdravím a přeji jen to nejlepší.