Wuwejův zápisník

Jak jsem selhal v KFC a jak mě vypekli u McDonald's

07.12.2009 22:19, Wu | labužník | komentáře -

Máme u nás KFC. Slavný řetězec rychlojídelen, na který se do nově stavěného obchodního paláce těšil primátor Pardubic. Když jsem už poněkolikáté šel kolem, nedalo mi to, přistoupil jsem k pultu a svýma krátkozrakýma očima mžoural na cedule. Říkal jsem si, že je to speciálka na kuřata, že bych mohl zkusit kuřecí prsa. Z fotek nebylo poznat nic, složení bylo napsané písmem pod mojí rozlišovací schopností a názvy jídel? Longer, Popcorn, Strips, Twister, Kentucky, Zinger. Hmm.

Tak jsem si zase dal čínu v občerstvení hned vedle.

Nebo McDonald's. V neděli míjím výlohu, vidím „obalované smažené cibulové kroužky“ a okamžitě mě zaujaly. Nákup jsem zvládl bez větších problémů a byla to jedním slovem lahůdka. Pikantní těsto, perfektně rozpečená, nasládlá cibule. Pochutnal jsem si. Není tedy divu, že když jsem šel v pondělí opět kolem, chtěl jsem rovnou dvě porce. Prý: „Bohužel nemáme, byla to týdenní specialita, teď máme mexický týden, můžete si dát chillitos.

Já ale sakra nechci papričky plněné sýrem, já chci obalované cibulové kroužky, ty mě uchvátily, kvůli nim bych tam začal chodit! Jak rychle má závislost začala, tak rychle skončila.

Tyhle značkové fastfoody prostě nejsou pro mě.

12345
1260220740000

Hodnocení hvězdičkami používá jako prevenci
opakovaného kliknutí anonymní cookie.
Pokud s tím nesouhlasíte, neklikejte.
Další podrobnosti k cookies zde.

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online