Wuwejův zápisník

Jak vybrat dobrého lékaře (a špatnému se vyhnout)

12.09.2009 18:11, Wu | praktické | odkazy | komentáře -

Mezi lékaři se stejně jako v jakékoliv jiné skupině lidí najdou jedinci lepší i horší, vstřícní i arogantní, mimořádně schopní i totální hovada. Ale na rozdíl od většiny ostatních oborů, tady může mít špatný výběr tragické následky - jde o zdraví nebo dokonce o život.

Jak vybrat lékaře, jak se dozvědět, jestli je dobrý nebo ne? Sám nám to neřekne, a i kdyby řekl, nemohli bychom mu věřit, protože člověk se nikdy neposoudí nezaujatě. Jediná cesta je říct si to mezi sebou, vyměnit si zkušenosti. A právě k tomu slouží web ZnamyLekar.cz

Můžete lékaře vyhledávat podle jména, místa a specializace, můžete je hodnotit na sedmistupňové škále (nejhorší - velmi slabý - nedoporučuji - bez hodnocení - doporučuji - velmi dobrý - nejlepší), můžete připsat poznámku a především můžete vidět celkové hodnocení (-100% až +100%) spolu s komentáři ostatních pacientů.

Někdo může namítat neobjektivitu, tendenčnost či zvýraznění nepovedených případů. Jenže... lepší nějaké informace než žádné. Máme dost špatnou zkušenost s jedním "lékařem" a když jsem si ho tady našel a porovnal se zážitky ostatních, byla vlastně ještě dobrá (!). Škoda že jsem stránky neznal dřív - a proto o nich také píšu. Než vyrazíte k lékaři, než se budete registrovat nebo vás někam pošlou, podívejte se na dotyčného předem, můžete si ušetřit dost nepříjemností.

12345
1252771860000

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online