Wuwejův zápisník

ReklaBus - další úroveň reklamy

12.01.2006 19:37, Wu | média | komentáře -

Když jsem se rozčiloval nad reklamou v hypermarketu, netušil jsem, že ji trumfne dopravní podnik. Vlezu takhle do autobusu, takového toho moderního, nízkopodlažního a koukám, co se to leskne a třpytí na madlech - vodorovných tyčích k držení. Dřív tam asi po 40 cm byly rozvěšené gumové smyčky, aby se mohly držet i děti a osoby menšího vzrůstu.

Právě ty zmizely a místo nich visí jakési plastové bazmeky, dole to má držadlo na ruce a nad tím ... reklamní plochu, co jiného. Chceš se chytit? Prohlídni si reklamu. Jedině snad estetický dojem se vylepšil, ty věci jsou totiž zavěšeny celkem volně a jak autobus jede a kymácí se, celá řada lesklých cingrlátek se kývá do rytmu a hází prasátka.

Sakra, nechcete nám dát rovnou čip do hlavy? (nejspíš jo, zatím stačí ty čipové karty). Ale on zdejší dopravní podnik zkouší leccos, ještě si živě pamatuju jak v autobusech pouštěl zvukovou reklamu. To bylo strašné, neutečeš, uši nezavřeš, do ticha nezacpeš.

Co přijde příště? Ideální by bylo dát na dveře panel, který by zobrazoval reklamu a ven by se ubohý cestující dostal až po správné odpovědi na otázku. Účinnost stoprocentní, zásah vysoký. Nechám si to patentovat.

12345
1137091020000

Hodnocení hvězdičkami používá jako prevenci
opakovaného kliknutí anonymní cookie.
Pokud s tím nesouhlasíte, neklikejte.
Další podrobnosti k cookies zde.

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online