Wuwejův zápisník

Nevyžádaná leč zábavná pošta

24.11.2005 17:54, Wu | média | komentáře -

Tyhle spamy jsou docela zajímavé. Čas od času nakouknu do složky "Spam a viry" na Seznamu, abych se pokochal, oč jsem zase přišel. Nejlepší jsou ty familiární, jejichž subjekt začíná slovy "Hey baby" nebo "Hey bro". Sakra, to musí být někdo známý, príma člověk a parťák, když mi říká "brácho" a radí mi vyzkoušet "velké výdělky které tihle hoši nabízí".

Nebo nějaký Hildegard. Ptá se, jestli "jsem to už zkusil". Co to může být? Třeba to je Hildegarda a to by se potom ptala na něco úplně jiného. Nevím, možná zkusil, ale zkoušet otevírat ten mail raději nebudu.

Nějaký pan Alšejk mě krásně oslovil "drahý wgw" a nabízí mi pomoc od mých peněz tím, že je dám jemu, protože je potřebuje víc než já. Ale protože mi podobnou nabídku učinila i paní Azíz, neumím se rozhodnout a radši si je nechám.

Exkluzivní nabídky na levný, originální a skvělý software jasného původu stíhají jedna druhou, to ani nemá smysl zmiňovat, ale co probůh chtěl(a) Darin? Píše mi "Drahoušku, je tak fajn tě znovu vidět" a v textu píše, že "prvních dvacet let byl(a) v depresi, strašně nešťastný(á), izolován(a)". A že nemám "osvobozovat velblouda od břímě jeho hrbu, neboť bych ho mohl osvobozovat od bytí velbloudem. Je to velká věc, vědět co chceš." Hm, já hlavně vím co nechci. Být zachraňován a spasen nějakým blouznivcem proti své vůli.

Na závěr jsem si nechal spoustu nabídek od krásných žen, které čekají jen na mě; jsou oblečené i svlečené, mladé i zralé. Některé prý i jezdí na velkém, někdy i monstrózním kohoutovi. To se na mě nezlobte, tomu nevěřím, kdyby na pštrosu, ale kohout? Tak velcí kohouti nejsou!

12345
1132851240000

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online