Wuwejův zápisník

Technické poznámky

19.08.2005 20:08, Wu | o blogu | komentáře -

Jen je člověk pár dní mimo republiku, začnou se dít věci... Máme nového ministra kultury; účtenky na zboží nad padesát korun, před pár měsíci zavedené, se zase ruší a Prima odstartovala surreality show, kam se hlásí všichni vykulení, vyhulení, vyholení a především vykutálení VyVolení. Nestačím se divit.

Na poznávacím zájezdu jsem vyčerpal fyzické síly, ale načerpal síly duševní. Ty jsem vzápětí přetavil do zápisníku, takže se můžete těšit na nejrůznější články, namátkou: další úvaha o křesťanství, zamyšlení na téma Jak se zbavit zbytečností, upoutávka na knihu Arco Iris od Marie K. Matouškové, Otčenáš dle Danta... Jen cestopis nečekejte, k tomu nemám sil ani chutě.

Ale hlavní novinka je, že jsem konečně dopsal blogovací systém do použitelné podoby, zkonvertoval komentáře a tudíž definitivně opouštím EasyBlog. Tento a všechny další příspěvky již budou vytvořené pomocí něj a proto prosím, hlašte mi jakékoliv problémy buď do komentářů, nebo na wuwej (zavináč) seznam (tečka) cz. URL adresy indexu, kategorií, rss, atom a text kanálu zůstávají stejné, vizuálně se mění jen některé detaily (počet článků na úvodní straně, šablona a hierarchie v URL). Všechny články jsou přenesené, původní zůstanou na svých místech jen do té doby, dokud Seznam a Google nezaindexují nové URI. Blogovací systém jsem nazval JaStaBaR, neboli Java Static Blog GenerAtoR. Na jeho website příležitostně pracuji, ale ještě to chvíli potrvá.

12345
1124474880000

Informace

Kontakt

Google search

Kategorie

Archiv

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

CBDB.cz – Databáze knih a spisovatelů, knihy online