Wuwejův zápisník

Osobní informační wiki - WikidPad

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2010-07-25 22:20:55
ToDoList je exkluzivní nástroj, mám ho také jako téma na článek. Po přechodu na Linux mi doma bude hodně chybět, alespoň že v práci mi zůstane. KeyNote NF jsem zkusil, ale když mi potřetí spadl s chybou, zase jsem se vrátil k původní verzi. Teď samozřejmě hledám alternativu a aby toho nebylo málo, tak multiplatformní - abych soubor vytvořený na linuxu otevřel ve Windows a naopak. Zatím to vypadá na NoteCase http://notecase.sourceforge.net.

plastique: díky! Obzvlášť se mi líbí multiplatformnost, už to zkouším.
plastique
2010-07-25 18:40:33
Doporučuji Zim wiki: http://zim-wiki.org
Pavel Kotrla
2010-07-25 10:40:12
Po ukončení původního KeyNote jsem WikidPad také zkoušel, ale nakonec skončil u ToDoListu (http://www.abstractspoon.com/). A po oživení vývoje KeyNote NF (http://code.google.com/p/keynote-nf/) novým vývojářem to kombinuju.