Wuwejův zápisník

Mark Leyner, Billy Goldberg: Proč muži po sexu usínají?

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2013-01-02 01:19:08
Zkoušel jsem to hledat; tady dokonce píšou, že se v léčitelství podává česnek v mléce povařený: http://www.dtest.cz/clanek-1034/zelenina-jako-lek-cesnek
(až se mi to někdy přihodí, mléko zkusím - stejně celou situaci nemůže zhoršit ;))

bb
2012-12-31 03:17:20
Wu
2012-12-30 01:23:27
bb: hm, tak k čokoládě teorii nemám. Ale tělo je příliš složité, může to být třeba nějaký druh alergie...
a mimochodník zase zajímavý. Z toxikologie si toho moc nepamatuju, ale účinná látka v česneku a cibuli, allicin, mi utkvěla. Je v obojím, takže nejspíš stojí i za Tvými potížemi. A nejen Tvými, tohle dělá spoustě lidí, já česnek taky zrovna dvakrát nesnesu, bolí a pálí mě pak žaludek.
Co přesně s ním udělá alkohol nevím, ale vzhledem k tomu, že lidem, kteří ho špatně snáší, se doporučuje alkoholová tinktura, která dráždivá není, o účinnosti experimentální první pomoci nepochybuju. Mimochodem, mléko jsi nezkusila? Mohlo by pomoci také.
bb
2012-12-28 11:20:28
čééče, kakao bych řekla, že ani moc ne. Tedy, pokud za kakao považuji takové ty "náhražky" typu granko a cokoli podobného. Pokud vezmeš takové to tzv. "pravé kakao holandského typu", tak to by mi možná podobné trápení přineslo. Navíc jsem po něm kdysi mívala migrény. Ale horká čokoláda bez problému!
Ad mimochodník: jo, tvářej se na mě divně. Někteří soucitně, jakože nevím co činím a jak mi chudince bude zle ... a někteří fakt už rovnou s dávivým reflexem a rychlým ústupem.... Ale moji nejbližší už si zvykli. Občas se dokonce stávalo např. v létě na táboře, že po nějaké protažené noci mi kamarádi sami iniciativně to mlíko někam šli ulovit :-)))
Typ vína a kyselosti Ti asi odkývám. Ale prostě párkrát mi to na to bílé nesedlo /nebo spíše sice neuškodilo ale ani neulevilo/, tak to už dál nezkouším. S tím červeným je to na jistotu! Co se týče rychlosti konzumace - myslím, že si zachovávám svou stálou rovinku :-)))))
Jeee, a chceš ještě jednoho trávicího mimochodníka? 0:-) Jako obvykle můj vlastní, a tedy poněkud nestandartní :-P
Můj žaludek má tak trochu problém s kde čím. Jedna z věcí je syrový česnek a syrová cibule. Což jsou dvě věci, kteréžto jsou velmi zdravé a navíc mi chutnají. Jenže, doopravdy stačí, abych v nějaké pomazánce potkala jednu malou kostičku cibule, nebo ždibeček česneku, a ten žaludek mě pak půl dne bude hodně bolet, tížit a všelijak podobně trápit.... Nicméně - i na to jsem si nalezla vcelku sofistikované řešení.. Nějak se mi podařilo v praxi si ozkoušet, že pokud česnek /a asi i tu cibuli, ale s tou to není až tak divoké, tak to tolik neřeším/ zneutralizuji jakýmkoli alkoholem, tak přeziju bez problému. A stačí doopravdy jednou polknout. A je to úplně jedno co - jesztli je to víno, nebo nějaký destilát ..... jednou mě kamarádka zachraňovala náprstkem vajčňáku :-)) - což bylo na česnek zkonzumovaný v zeleninovém salátu docela brutální, ale zabralo to! :-)))))))
Tož tak... Tak by mě docela zajímalo co vlastně cibule a česnek mají, že to ten můj žaludek nerad - a že se to dá doopravdy přešplouchnout jedním hltem alkoholu :-)
Hrej si, tu máš kojota, šťourale zkoumavý :-)
Wu
2012-12-28 00:53:19
bb:

to jsou věci, a co kakao, taky zahleňuje?

Mimochodník úžasný, chtěl bych vidět výrazy ostatních, když se naléváš mlíkem :-D
No, překyselení a mléko je myslím celkem jasné, ono totiž kyselost neutralizuje, takže žaludku opravdu ulevíš. Mělo by to ovšem fungovat i na bílé, tam bude spíš nějaký jiný rozdíl (jiné víno, jiná kyselost, jiná rychlost konzumace a tak podobně).

bb
2012-12-26 17:08:58
Wu
2008-08-12 12:17:02
Monika: Dobrý výsledek úvah [smích].
Monika
2008-08-10 23:48:16
Děd nevěd
2008-07-30 21:34:29
To Luciene: nebo jde žehlit manžel, by si to po tom chrchlání u manželky vyžehlil.
To Wu: ano ano. Přejděme ke korektnějším tématům. Je jich věru habaděj!
Lucienne
2008-07-29 15:03:26
2Děd nevěd:
Mě tedy napadá také mnoho možností, jak rozvíjet Tvůj komentář, ale dám do placu jen jednu myšlenku, čistě pro pobavení: domníváš se, že když se muž napije mléka před sexem, tak se při výkonu uchrchlá a pak usne, aby následně partnerka mohla jít třeba žehlit?
Wu
2008-07-28 23:09:46
Děde nevěde, napadá mě spousta směrů, jak Tvůj komentář rozvíjet, ale žádný není úplně korektní, takže raději budu mlčet. Ale napsal jsi to pěkně [úsměv].
Děd nevěd
2008-07-28 17:16:59
S tím sexem i s mlékem to potvrzuji. Tedy, před sexem zásadně nepít mléko! Po sexu, když se muž probudí (probudí-li se), může mu ovšem partnerka mléko podat. Pokud mléko nemá (tedy míněno v lednici), může mu samozřejmě podat něco jiného [úsměv].
Liška
2008-07-28 13:53:57
To je prima, že usínají. Mnoho let si kladu otázku, proč některým ženám vadí, že muži po sexu usínají. Mně to připadá ideální.
Teda po ranním sexu stejně neusínají... tak co vlastně je to za otázku:-)
Wu
2008-07-26 22:32:23
BlackCat: no vida! Že má zkušenost nelže [úsměv].

Tribun: které starosti myslíš, moje, Enimenovo, nebo těch nitroglycerinistů? [úsměv].
Odpověď na titulní otázku - prý se muži mohou oprávněně vymlouvat, může za to změna hladiny hormonů. A já dodávám - možná jsi málo trénoval [mrk].
Tribun
2008-07-26 19:25:50
Někteří lidé mají starosti, to by jeden nevěřil?

A jinak, jak zní odpověď na titulní otázku? Všechny mé experimenty skončily neslavně - usnul jsem. ;-)
BlackCat
2008-07-26 17:03:35
K tomu mléku... Kdysi jsem četla nějakou zprávu Světové zdravotnické organizace, která potvrzovala, že zvyšené zahlenění jde ruku v ruce s pitím mléka.