Wuwejův zápisník

Melissa Joulwanová: Dobře živeni

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2016-02-26 22:58:48
Paleo řeší spíš to, nač jsme principiálně vybaveni, než to, že zrovna kokosový nektar se ze stromu neutrhl :).
Anidea
2016-02-25 11:35:52
No jo, on pračlověk měl k dispozici dýně nebo kokosový nektar. Ale otírám se o něco, co jsem nečetla a to je nesprávné. O paleostravu jsem se nějakou dobu zajímala, protože mi vadí spousta umělých potravin. Stále jsem se nerozhodla, jestli jsem lovec a sběrač nebo prazemědělec :-)
Wu
2016-02-24 22:41:38
Tribun: nebo zkusit a udělat si vlastní názor?

Bára: no tak tím se to vysvětluje! :)

SV: to je zase raw dieta. Tu jsem ještě nezkoušel :)
SV
2016-02-23 14:49:49
Bára
2016-02-23 10:19:18
Technická poznámka: Ano, máme 2 ledničky, protože také opravdu nevím, kam bych to množství zeleniny, ovoce a krabiček s předpřipravenými "nakrájeninami" a "nastrouhaninami" jinak dala :)
Tribun
2016-02-23 08:59:36
Paleo je teď móda. Stačí počkat, až ta hype vlna opadne a co zůstane, to má smysl.