Wuwejův zápisník

Odkazy z úvodní stránky na celý text článků

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2013-01-19 23:47:12
bb: díky

Jago: no jo, jenže tady je otázka, nakolik je to winning, a nakolik jste si zvykli.
Po pravdě chtěl jsem ten odkaz "celý text" zrušit, protože by pak už byly tři způsoby jak se tam dostat... teď si ale říkám, že to vlastně ničemu nevadí.
Ty xx - ne, nemusí. Kdysi jsem to dělal jako optimalizaci, zdálo se mi zbytečné nechávat counter provolávat na indexové stránce i pro starší články uváděné "perexem". Je to deset volání versus dvacet při každém zobrazení indexové stránky. Ale můžeme to zkusit, zas takovou návštěvnost nemám :).
Přidám je tam.

lojzo: díky. K těm xx - to platí u prvních deseti článků, těch dalších deset má (mělo) opravdu natvrdo x místo čísla.

Tribun: no jo, to je fakt, zvyklosti se také posouvají, díky.

bosánoha, kryska: dobře, jak už jsem napsal Jagovi, nechám současný stav a dvojka bude nadstandard :)

Bohdan: a to mě opravdu těší! díky

Mord (heh, pěkná modifikace nicku ;)): barva je dobrý tip, použiju, díky. Ten kurzor ale s dovolením změním, to k odkazům patří.
Mord
2013-01-17 11:29:23
No asi řešení 2), s tím, že :hover by neměnil vzhled kurzoru, ale lehce by se změnila barva nadpisu (dokonce to není ani moc proti zvyklostem a při najetí je jasný, že nadpis je link).
Bohdan
2013-01-16 20:43:51
Wu, to je jedno. Stejně sem budu chodit. :)
kryska
2013-01-16 18:25:34
bosánoha
2013-01-16 14:57:03
Tribun
2013-01-16 08:35:59
Soudím, že nejlepší je 2), protože JE v souladu se současnými zvyklostmi. Nenechávej se svazovat zvyklostmi z dob čistého hypertextu a žádného css. V textu by to bylo něco jiného, ale v nadpisu je to dnes IMHO nejběžnější způsob.
lojzo
2013-01-16 08:19:57
Aj ja som za variant 2. Myslím, že nie je až taký neobvyklý - napríklad na lojzojago.eu funguje úspešne. ;-) (sorry za reklamu, ale neodolal som)

Jago: To xx je tam len chvíľu, kým systém nájde príslušné komentáre a spočíta ich. Keď máš dosť trpezlivosti, dočkáš sa skutočného počtu.
Jago
2013-01-16 05:13:36
Never change the winning team! Ale když už, i já jsem pro variantu 2, předpokládám ale, že zachováš také dosavadní kliknutí na "celý příspěvek".
Když už jsi v těch inovacích: podumej, zda musí být u staršího článku uveden počet komentářů xx místo (třeba) 15?
bb
2013-01-16 01:13:45