Wuwejův zápisník

Pavel Kohout: Nápady svaté Kláry

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2021-10-14 22:37:32
Je toho hodně, a spoustu knih vydala Městská knihovna v Praze jako ebooky: https://www.databazeknih.cz/eknihy-zdarma-ke-stazeni?authorId=593

Vrátil jsem se teď nedávno ke Katyni a líbila se mi stejně jako kdysi, myslím že se nemusíš bát. Ale to jsme si koukám už jednou v komentářích řekli 😄.
https://blog.wuwej.net/2018/07/12/pavel-kohout-katyne.html
Hana Kubíková
2021-10-12 23:16:46
Četla jsem strašně, strašně dávno, na začátku devadesátek, a tenkrát se mi to dost líbilo - nepamatuju si z toho ale prakticky nic. Podobně se mi tenkrát líbila Katyně, vlastně bych si to měla přečíst znovu, abych svůj tehdejší zážitek porovnala. Nedávno jsem se dívala, co vlastně Kohout napsal, a zjistila jsem, že byl/je docela grafoman (anebo jen píše už hrozně dlouho?) https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Kohout