Wuwejův zápisník

Jak žít minimalisticky (Klíč k soběstačnosti 10)

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2019-10-25 22:31:36
S dvaceti lety jsem to asi přehnal, ale minimálně pět let jsem žádný nový nekupoval.
Bohužel kvůli tomu si taky nepamatuju, odkud je :).
Tribun
2019-10-24 09:08:17
Wu
2019-10-23 21:50:43
Tribune, já Ti rozumím a souhlasím s tím co píšeš. A kdybych si někde přečetl zmínku o odpadcích, taky bych to tak chápal.

Jenže to, o čem mluvím, je něco jiného - ale dokud si sborník nepřečteš, nemůžeš to poznat.

Tam byly fakt divné věci. Nemám teď sborník u sebe, abych to ocitoval přesně... obvyklými kuchyňskými odpady bylo myšleno to, co při vaření vykrájíš. Jako že bys vnitřek z paprik dal ještě pražit na posypání salátu z dušených slupek od melounu (to si vymýšlím, ale princip je podobný). Nebo tam byly fotky a tipy na znovupoužívání.
Pásek z pneumatiky... Když potřebuju pásek, nebudu se přece omotávat ojetou pneumatikou (=odpad, o kterém mluvím), koupím si kvalitní kožený, který mi vydrží dvacet let, a až už bude lesklý, nebo popraskaný, budu s ním převazovat kufr.
Tribun
2019-10-22 11:57:51