Wuwejův zápisník

David Deida: Intimní splynutí

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2014-09-30 00:51:49
Dominika: tu recenzi si rád přečtu. Opravdu, kniha je málo domyšlená a často povrchní. Velký rozdíl od http://blog.wuwej.net/2013/04/07/david-deida-cesta-praveho-muze.html
Doporučuji zkusit tohle: http://blog.wuwej.net/2014/08/13/jan-bily-vidim-v-tobe-boha-vidim-v-tobe-bohyni.html
Dominika
2014-09-27 17:31:39
No tak já také napíšu svůj názor. Na tuto knihu jsem narazila náhodou, ale tolik se mi zalíbil název, že jsem do ní šla i přes značně našeptávající intuici, která říkala: "nekupuj si to". Hodlám na tuto knihu napsat recenzi na svém blogu a recenze to bude tedy veeelice dlouhá, obsáhla a pevná. Narozdíl od Deidovy knihy. Všechno mám v té knize přeškrtnané, podškrtané, samé otázky, otazníky, vykřičníky, prostě jen pramálo věci v knize je skutečně domyšlených. Děkuji, že aspoň někdo napsal z části podobný názor na tuto knihu tomu mému. Abych pravdu řekla, tato kniha mě zcela odradila od koupě jeho ostatních knih. Tuto knihu bych rozhodně nenazvala jako Intimní splynutí, ale jako : "nauč se rozeznávat ženskou energii od mužské"
Wu
2014-06-28 00:43:46
vera: krásná asociace! Tanec obecně a tango obzvlášť.
Odkaz není dobře, odkaz je skvěle! Díky :)
vera
2014-06-26 22:47:26