Wuwejův zápisník

Efektivní způsob jak snížit počet chodců na přechodu

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2011-08-06 23:41:33
To je smutný výsledek tříletého snažení. Opravdu jsou normy tak striktní, nebo to je v lidech, kteří se pohodlně drží zavedeného způsobu?
Adam Steiner
2011-08-05 10:02:40
Wu
2010-10-22 01:36:14
Myslím, že zrovna v tomhle případě, u pohřebnictví, by neviditelná ruka trhu zafungovala dobře. Tohle prostě nemá chybu :).
Tribun
2010-10-20 08:24:51
Přednost před 2 tunami rozjetého železa může mít 80 kg člověk jedině na papíře. Ale jinak je to opravdu dobrý nápad, takový darwinistický. Doporučuji zavést zejména v okolí domovů důchodců a v areálech nemocnic, čímž by se zároveň z jedné vody na čisto vyřešila i penzijní a zdravotní reforma (jenom by bylo třeba nejprve připravit podmínky reformou pohřebnictví, soudnictví je s novými progresivními metodami již kompatibilní).