Wuwejův zápisník

Garr Reynolds: Prezentace a zen

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2010-02-27 22:34:33
bb: já bych je tedy nerozmazloval a rozkouskované jim to neservíroval (což jen potvrzuje, že už jsem asi starý [mrk]). Jinak ale komiksy a bubliny u dětí nezatracuji, já je taky v ABC hltal - a knížky jsem číst nepřestal.

Prezentace a zen - i kdyby nic jiného, je plná pěkných fotek zenových zátiší [úsměv].

K druhému mimochodem (začínám si na ně zvykat [úsměv]) - četl jsem recenzi u Járy Míkovce (http://jarmik.pise.cz/12-proc-jsem-tohle-nenapsal-ja.html) a rovnou to odsoudil. První a poslední věta jsou s prominutím kravina a tříokénkové (vtipné?) zkrácení ocení jen někdo, kdo knihu už četl. Takže celé postavené na hlavu. A co ta Tvá rozpolcenost?
bb
2010-02-27 00:10:45
bb
2010-02-27 00:04:23
Wu
2010-02-26 22:53:45
Miky: Jo, Ábíčko mě před pár lety taky dost zklamalo. Přišlo mi, že se blíží Bravíčku [škleb]. (taky už jsem asi starej [mrk])

jm: marně přemýšlím nad nějakým opravdu dobrým časákem. Ale bude to asi tím, že jich moc neznám a prakticky žádný už nečtu - nevyhovuje mi koncept krátkých, z podstaty povrchních článků. Mám raději monografie.

jm
2010-02-26 16:33:26
miky: Když by se dodalo, že jde o vzhled špatných časopisů, tak bych souhlasil. Opravdudobré časáky jsou dle mého úžasné počtení i úpravou a výpravou.
Miky
2010-02-26 13:39:10
Sympatické. V souvislosti s tím jsem si vpzomněl jak mě rozlaďuje dnešní moderní přeplácaný vzled časopisů. Nedávno jsem koupil synovi Ábíčko a se slzou v oku vzpomínal ,jaký to byl v mém dětství krásný přehledný časopis. Hromada barev ,bublin ,rámečků a obrázků cik ,cak rozházených po stránce mi nevyhovuje. Možná jsem už ale starej. ;-))