Wuwejův zápisník

Tematické katalogy, SEO farma nebo reklamní prostor?

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2009-08-06 22:17:37
Ano, však jsem i na tohle v článku přišel.

A co jsou ty seznamyfirem.cz zač? To rozhodně nevypadá jako domácí stránka. Neměl bych odkaz smazat?
Seznamyfirem.cz
2009-08-06 19:52:19
Jak autor ve článku psal, že hledal vlastníka těch různých katalogů a našel, že všechny jsou Ladislava Kožíška, tak ten provozuje i známou SEO-lištu
Wu
2009-01-04 19:33:14
To ochlupení je obzvlášt pěkná fráze [úsměv]. Já vzhledem k literatuře zase celkem přesně můžu určit co se zrovna ve školách probírá. Nebo, protože jsem psal o séru pravdy, v který den dávali v televizi akční film s pentotalem sodným [úsměv].
Tribun
2009-01-04 16:17:53
Mě spíš fascinuje, na jaké dotazy nabízí Seznam v odpověď můj blog. Není snad dne, aby mne něčím nepřekvapil. Například dnes jsem na namátkou juknul a jsem doporučován jako relevantní zdroj pro následující dotazy: "falšování peněz", "říšské poštovní známky" a "ochlupení ženského klína" :-)) A to bývají i vypečenější, ale nikam si to nepíši, takže si je nepamatuji.
Wu
2009-01-04 13:05:46
BlackCat: četl jsem tu diskuzi, někdo tam popisoval, že SEO lištu zkusil a že skutečně funguje. Jen mi to připadá nejisté - a masové.
Divné zdroje je třeba vždycky proklepnout! [úsměv]

Noira: já bych do toho nešel. U soukromých nebo specializovaných stránek se dá slušných výsledků dosáhnout slušným vytvářením stránek podle doporučení (url, sémantika atd.) - s většinou článků jsem na první stránce (zkus třeba "suché květy"). A u obchodů, kde je krutá konkurence i množství, je lepší zaplatit si komerční odkaz (samozřejmě nevím nic o cenách, protože jsem to nikdy nepotřeboval).
Noira
2009-01-04 10:46:02
Lištu znám... uvažovala jsem o tom zakoupit si tuhle formu reklamy, ale pak mě odradila cena. Když se podíváš na naše velké katalogy e-shop. Většina z nich jakési sady odkazů na klíčové slovo (placených) má.
BlackCat
2009-01-03 22:54:36
SEO lišta není link farma, resp. vyhledávače ji za link farmu nepovažují (zatím) a přínos má. To mě jen tak napadá. Na druhou stranu máš zajímavé zkušenosti s podivnými odkazy. Když na mé stránky chodí lidé z divných zdrojů, také se vždycky začnu pídit, abych se dozvěděla co a jak. :-)