Wuwejův zápisník

Marie Hrušková, Bedřich Ludvík: Paměť stromů

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Můžete také vkládat Emoji.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2008-05-18 13:20:05
sanborn: takže jsem nesledováním seriálu vlastně o moc nepřišel - aspoň že tak [úsměv].
sanborn
2008-05-17 20:58:10
Wu
2008-05-14 07:45:17
Děd nevěd: jsem rád, že v tom s L.M. nejsem sám [mrk]. Věže jsem nezkoušel, zato by mě lákaly prameny - jenže zase je uvádí L.M. Takže nic...

Cayman: ale jo, to že mi vadí LM je čistě emocionální záležitost a není to chyba jeho ani seriálu.
Obsah a forma? Nu, je to samozřejmě pravda, ale špatná forma dokáže obsah pořádně otrávit. To máš stejné jako s pravopisem. Kdekdo na internetu se ohání, že jde o obsah článku a pravopis není důležitý, ale když čtu článek, kde je hrubka na hrubce, jednak mi to vadí, jednak to ukazuje, že se jeho autor nedokázal ani česky naučit [úsměv].
Kdo jiný by to měl uvádět? Kdokoliv. Tedy kromě Davida Vávry, to by bylo ještě horší [smích].
Peníze na knihy? Jak jsi psal o vydělávání peněz na svém blogu - je třeba mít cíl. Já už ho mám - uživit český knižní průmysl [smích]. V knihovně nedělám, ale ani mi nepřijde, že bych za knihy utrácel tolik. Ačkoliv, ve srovnání s ostatními ... http://blog.wuwej.net/2007/08/05/cesi-a-knizky.html) [úsměv].
S časem na čtení to je stejné jako s časem na cokoliv jiného, když se chce, najde se [mrk].
Cayman
2008-05-13 21:52:48
Nevím, ale já bych tak kritický nebyl ani k osobě LM ani VP. Oba ty seriály jsou skvělé a když mám náhodou v noci čas, tak se na ně rád podívám (opakují to k ránu). Kdo to uvádí, moc neřeším, neboť "jde o obsah a ne o formu". Kdo jiný by to měl uvádět?

Moc dobrý počin ČT a je to asi jedna z těch mála věcí, co za něco stojí.

Jinak, WuWeji, když sem přijdu, tak vždy obdivuji, kolik máš peněz na všechny ty knihy. Nebo děláš někde v knihovně, kde je máš zdarma? Musím říci, že já se raději knihkupectví vyhýbám, abych nepřišel na buben. O času na čtení ani nemluvím :-)

Zdar a sílu najdeš v sýru!
Děd nevěd
2008-05-13 19:56:20
L.M. mně též neseděl. Přesto jsem většinu dílů viděl. Knihu už mám také a mohu dát další doporučení.
Velmi jsem se těšil na seriál "Praha město věží". Zklamání bylo obrovské. Tentokrát ani ne tak z Viktora Preise, jako z nenápadité vlezlé písně a neadekvátního projevu interpreta (spoluautora) a dále z příliš velké absence informací.