Wuwejův zápisník

Vladimír Liška: Český bestiář

Čtěte od konce stránky, nejnovější komentář je jako první.
Podívejte se také na pravidla pro komentáře.
V textu komentáře můžete použít formátovací znaky * (tučné písmo) a _ (kurziva). Uzavřete jimi text zleva a zprava, naformátuje se automaticky.
Pro odběr komentářů k tomuto článku jako RSS použijte tento odkaz.

(požadováno)
(jen osobní / nekomerční)
(ochrana proti spamu)

Zaškrtnutí způsobí, že budete mít předvyplněné údaje (nick, mail, ...) ve formulářích. Řešení je založeno na cookies, zaškrtnutím souhlasíte s jejich použitím. Souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím zde.
Wu
2008-03-09 15:36:40
Děd nevěd: s Dušanem Třeštíkem srovnávat nemůžu, ještě jsem od něj nic nečetl (ale v zásobníku čekají Mýty kmene Čechů), tak snad Český bestiář nezklame. Jo, ten smysl života, kdysi jsem si s pokusy najít definici pohrával (http://blog.wuwej.net/2005/04/06/trikrat-o-smyslu-zivota.html), pak jsem naštěstí dostal rozum [mrk].
Děd nevěd
2008-03-08 05:52:49
Díky za doporučení. Dost jsem v posledních letech četl Dušana Třeštíka a přiznám se, že jsem byl z našich dějin trochu v šoku. D.T. mně připadá hodně pravdivý a pravda někdy fakt šokuje.
S tím smyslem je to opravdu hodně ošidné. Když někdo hledá např. smysl života, vždy mě to dost pobaví - smysl svého života totiž sám žije:-).